سایت های آموزش مجازی دانشگاه

 
1- سیستم LMS یا مدیریت یادگیری الکترونیکی مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه با آدرس

http://lms.uk.ac.ir

نام کاربردی و کلمه عبور دانشجویان برای ورود به این سایت به ترتیب شماره دانشجویی و کد ملی می باشد. البته کسانی که کد ملی آن ها با صفر شروع می شود بدون صفر کد ملی خود را وارد کنند. برای اتباع خارجی کلمه عبور 123456 می باشد. ضمنا جهت اتصال به کلاس آنلاین باید نرم افزارهای موجود در صفحه اول وب سایت مربوط به این سامانه نصب گردد. شماره تلفن دفتر آموزش های آزاد و مجازی 31322712 و 31322713 می باشند. 

اساتید محترم برای استفاده از این سامانه باید ابتدا اطلاعات:

"نام و نام خانوادگی، شماره استاد در سیستم گلستان، دانشکده فیزیک، نام و شماره دروس (در سیستم گلستان) مورد نظر جهت آموزش الکترونیکی"

را به تلفن همراه خانم سالاری اس ام اس نمایند تا نام کاربری آن ها در این سامانه ثبت و دروس مدنظر شان از سیستم گلستان در این سامانه بارگزاری شود. پس از ثبت درخواست شما نام کاربری و کلمه عبور شماره استاد در سیستم گلستان خواهد بود. جهت دریافت شماره موبایل خانم سالاری می توانید با دفتر آموزش های آزاد و مجازی 31322712 و 31322713 تماس بگیرید. 

فایل ویدئویی آموزش استفاده از این سامانه را می توانید در این لینک مشاهده نمایید.

 

2- پیشخوان دانشگاه شهید باهنر با آدرس 

http://my.uk.ac.ir 

نام کاربری برای ورود به این سایت (برای دانشجویان و اساتید) کد ملی می باشد، کلمه عبور نیز با درخواست در این سایت به شماره موبایل شما ارسال می گردد. توجه داشته باشید که جهت دریافت کلمه عبور شماره موبایل شما در سیستم گلستان ثبت باشد. این کد هم به شماره ثبت شده شما در سیستم گلستان و هم به شماره تلفن ثبت شده شما در دیده بان نت ارسال می شود. در صورت بروز مشکل با شماره 31322999 تماس بگیرید. 

در این سایت دروس مربوط به اساتید نیز ثبت شده است و نیازی به درخواست ثبت آن ها نمی باشد.  

فایل آموزش استفاده از این سامانه، پس از ورود در خود سامانه وجود دارد.